AŽD Košice

Kariera

Pracovná ponuka

Pozícia:                                                           Elektromechanik

Informácia o pracovnom mieste:                 Bratislava

Ponúkaný plat:                                               Dohodou

Termín nástupu:                                             Ihneď, dohodou

Druh pracovného pomeru:                           Plný pracovný úväzok

Náplň práce:                                                   Montáž železničnej zebezpečovacej techniky

Požadujeme:

  • úplne stredné odborné vzdelanie s maturitou - odbor elektrotechnický

  • odborná spôsobilosť v elektrotechnike do 1000V výhodou

  • dobrú manuálnu zručnosť

  • logické a analytické myslenie

  • schopnosť samostatne pracovať a učiť sa

Ponúkame:

  • prácu na hlavný pracovný pomer

  • DDS s príspevkom zamestnávateľa: 2% - 3% z hrubej mzdy

  • 13. plat

  • firemné akcie - teambuilding

Adresa spoločnosti:

AŽD SLOVAKIA a.s.

Ružinovská 1G

821 02 Bratislava

Kontakt:

Kontaktná osoba: Alena Ohrádková

E-mail: ohradkova@azdslovakia.sk

V prípade Vášho záujmu o pracovné miesto žiadame zaslať štruktúrovaný životopis na vyššie uvedenú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.