AŽD Košice

Kariera

Vážení uchádzači o zamestnanie,

v prípade, že chcete pracovať pre našu spoločnosť, máte možnosť nám poskytnúť súhlas, v ktorom nám dovoľujete uchovávať Váš zaslaný životopis s prílohami pre ďalšie spracovanie a uchovanie v našej databáze.

V prípade, že ste nám na to udelili súhlas, spracúvame Vaše osobné údaje na účel vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie, a to po dobu 12 mesiacov od skončenia výberového konania na relevantnú pracovnú pozíciu, alebo 12 mesiacov odo dňa zaradenia žiadosti do našej databázy.

Poskytnutie Vašich osobných údajov na tento účel a udelenie súhlasu so spracúvaním osobných údajov na tento účel sú úplne dobrovoľné.

Ako môžete svoj súhlas odvolať

Váš slobodný súhlas, ktorý jednoznačne potvrdíte svojím podpisom môžete kedykoľvek odvolať osobne, písomnou formou zaslanou do sídla Prevádzkovateľa, alebo e-mailom na ohradkova@azdslovakia.sk Odvolanie súhlasu však nemá vplyv na zákonnosť spracúvania založenom na súhlase pred jeho odvolaním.

Pracovná ponuka

Pozícia:                                                           Elektromechanik

Informácia o pracovnom mieste:                 Bratislava

Termín nástupu:                                             Ihneď, dohodou

Druh pracovného pomeru:                           Plný pracovný úväzok

Náplň práce:                                                   Montáž železničnej zabezpečovacej techniky

Požadujeme:

  • úplne stredné odborné vzdelanie s maturitou - odbor elektrotechnický

  • odborná spôsobilosť v elektrotechnike do 1000V výhodou

  • dobrú manuálnu zručnosť

  • logické a analytické myslenie

  • schopnosť samostatne pracovať a učiť sa

Ponúkame:

  • prácu na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti

  • platové podmienky v závislosti od praxe a kvalifikácie, min. 1.700,-€

  • príplatok na dopravu do/zo zamestania

  • príspevok na DDS 2% - 3% z hrubej mzdy

  • ročná odmena ako príspevok na Vianoce (14.plat)

  • príspevok na letnú dovolenku (13.plat)

  • odmeny pri pracovných a životných výročiach

  • vzdelávanie zamestnancov

  • každoročný teambuilding

Adresa spoločnosti:

AŽD SLOVAKIA a.s.

Ružinovská 1G

821 02 Bratislava

Kontakt:

Kontaktná osoba: Alena Ohrádková

E-mail: ohradkova@azdslovakia.sk

V prípade Vášho záujmu o pracovné miesto žiadame zaslať štruktúrovaný životopis na vyššie uvedenú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.